ნაცვლად იმისა, რომ ჩეხეთის საელჩომ დაგმოს და გაემიჯნოს, მათ შორის ჩეხეთის მიერ დაფინანსებული ორგანიზაციების წარმომადგენლების ძალადობრივ ქმედებებს და რიტორიკას, თავს ესხმის ქართულ მართლმსაჯულებას და სახელმწიფოს
ხაზარაძის და მისი ე.წ. პარტიის მიზანია, თავიანთ ყველა ქმედებაში სახელმწიფოებრიობა დააკნინონ, ყველა სახელმწიფო ინსტიტუტი დააკნინონ - დავალება აქვთ, სახელმწიფო ინსტიტუტებს შეურაცხყოფა მაქსიმალურად მიაყენონ
დავით ქართველიშვილი აშშ-ის ელჩისა და ეკონომიკის მინისტრის შეხვედრის შესახებ: „დიფ სთეითის" მძევლობიდან გათავისუფლების შანსი ყველას უნდა მიეცეს
დავით ქართველიშვილი აშშ-ის ელჩისა და ეკონომიკის მინისტრის შეხვედრის შესახებ: "დიფ სთეითის" მძევლობიდან გათავისუფლების შანსი ყველას უნდა მიეცეს, მათ შორის - გუშინდელ სიტუაციურ "მოწინააღმდეგეებს“
თამარ ჩერგოლეიშვილი - ამ უთავმოყვარეოებას ხომ ხედავთ, უკან შეკვეტებულ მიშას, სხვა პოლიტპატიმრებს ხედავთ? არა!
ზურაბ ქადაგიძე: საფრანგეთში მარინ ლე პენს თანხების გაფლანგვაზე თავზე დააშენეს ციხე და საქართველოში უამრავი დანაშაულის ჩამდენი პოლიტიკოსების სამართლებრივ დევნას პოლიტიკურ ტერორად გვისაღებენ?!
ნიკა გაბელია: გიორგი გმირია !!!! საქართველოს ეროვნული გმირი !!!! თქვენ კი ისტორიას როგორც მოღალატეები ისე დარჩებით !!!!"
დავით ქართველიშვილი: მარიამ რატიანის დღევანდელი ეპიზოდი იყო ათასობით მსგავსი შემთხვევის კრებსითი სახე - ასობით, ათასობით დანგრეული ოჯახი, შერყეული ჯანმრთელობა და ფსიქიკა, უამრავი სუიციდის შემთხვევა, ციხიდან ე.წ. გათავისუფლების შემდეგ
ზურაბ ქადაგიძე გიორგი თარგამაძეზე: ვინმეს თუ ჰგონია მოღალატეობრივ რეზოლუცია 1633-ს აირიდებს, ვისაც კი ოდნავ მაინც შეხება ჰქონია ამ ბოროტ დეკლარაციასთან, ძალიან ცდება, მათ შორის - ეს სააკაშვილის „ცხვირსახოციც“
დავით ქართველიშვილი გრიგოლ ვაშაძეს: 2007 წელს, როცა საქართველოს საგარეო საქმეთა სამინისტროში დასაქმების შეთავაზება მიიღეთ - ვინ „გაგაღვიძათ“ და რა მიზნით?
ზურაბ ქადაგიძე ანალიზის, სტრატეგიისა და კომუნიკაციების გუნდის კვლევაზე: კვლევის არასერიოზულობა იმაში გამოიხატება, რომ 1 200 000 ამომრჩევლიდან, 20 კაცი შეურჩევიათ და მილიონი ადამიანის ფსიქოლოგიური სურათი მიუღიათ
დავით ჩიხელიძე: ქცევის ანალიზის, სტრატეგიისა და კომუნიკაციების გუნდი და ოპოზიციური მედია ცდილობს 20 კაცთან გასაუბრება საზოგადოებას კვლევად შეასაღოს!
სანდრო ბაზაძემ მსოფლიო თასზე ბრინჯაოს მედალი მოიპოვა
ელენე ხოშტარია - დროებითი მოთავსების იზოლატორში უკან შემიკრეს ხელები, ორ პოლიციელს ვეჭირე, მეჭიდავებოდნენ და სრულად გამაშიშვლეს
ნანა კაკაბაძე პარლამენტის საგამოძიებო კომისიაზე: დაიდო ძალიან მნიშვნელოვანი მტკიცებულება - ომის დროს არავის აინტერესებდა ქართველი ხალხის ბედი. ნაკლებად სავარაუდოა, რომ ეს ომი დაიწყო იმის გამო, რომ ვინმეს ტერიტორიული მთლიანობა აინტერესებდა