გასული საუკუნის 90-იანი წლების კრიმინალური გარჩევები
ოცნების წითელი ხაზები - სამი ფიგურის ერთი ამბიცია
თამარ ჩერგოლეიშვილი - „ნაციონალურმა მოძრაობამ“ „დაგაზა“ რამდენიმე აქტივისტი, რომ 31 მარტის ერთსულოვანი სულისკვეთება ჩაშალოს
ქუთაისში ავტოსაგზაო შემთხვევას სამი ადამიანი ემსხვერპლა
დროებითმა საგამოძიებო კომისიამ 2004-2008 წლებში საქართველოს ოკუპირებულ ტერიტორიებზე შექმნილ ვითარებასა და 2008 წლის აგვისტოს ომის თაობაზე ხუთ პირს მოუსმინა
სუს-ი: საოკუპაციო რეჟიმის მიერ უკანონოდ დაკავებული ირაკლი ბებუა თავისუფალია და ცენტრალური ხელისუფლების მიერ კონტროლირებად ტერიტორიაზე იმყოფება
შალვა პაპუაშვილი: აქტიურად მუშაობს საგამოძიებო კომისია, საზოგადოება თვალყურს ადევნებს ჩვენებებს, ვნახეთ, რამდენად მოღალატეობრივი იყო პოლიტიკური ხელმძღვანელობის მაშინდელი მოქმედებები
დეკლარაციის მიხედვით, ვოლოდიმირ ზელენსკისა და მისი ოჯახის შემოსავლებმა 2024 წელს 340 000 ევრო შეადგინა, საიდანაც ნახევარზე მეტი სახელმწიფო ობლიგაციებიდან არის მიღებული
ვოლოდიმირ ზელენსკი: უკრაინა არ მოაწერს ხელს აშშ-თან წიაღისეულის შესახებ შეთანხმებას, თუ ის საფრთხეს შეუქმნის უკრაინის ევროკავშირში გაწევრიანებას
32- ე ბატალიონის ყოფილი ჯარისკაცის სახელით დეზინფორმაცია ვრცელდება-გავრცელებულ ინფორმაციაში ნათქვამია, თითქოს გოგა გოგლიჩაძე მოქმედი სამხედრო მოსამსახურეა და შეიარაღებული ძალების რიგებს საგამოძიებო კომისიის გამო ტოვებს
9
ირაკლი ბათიაშვილი - მხოლოდ საკუთარი ქვეყნის მტერი თუ გააკეთებს, განაიარაღოს მოსახლეობა ოკუპირებული ტერიტორიის ერთადერთ სტრატეგიულად მნიშვნელოვან რეგიონში, რომელსაც აკონტროლებ და ჯერ ოკუპირებული არ არის
10
შსს - აქციის მონაწილეთა ნაწილმა დაიწყო პიროტექნიკის გამოყენება, მათ შორის პარლამენტის მიმართულებითაც, მოვუწოდებთ ორგანიზატორებსა და აქციის მონაწილეებს, პროტესტი გამოხატონ კანონით დადგენილ ფარგლებში